تبدیل پایان‌نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب

شرایط تبدیل پایان‌نامه به کتاب

برای هر تولید کتابی باید اول محتوای مناسبی تهیه شود. بسیاری از نویسندگان بزرگ اولین و مهم‌ترین تولید علم را در زمان نوشتن پایان‌نامه خود انجام داده‌اند. پایان‌نامه‌ها در اکثر موارد چکیده آن چیزی هستند که مولف آن در طول دوره تحصیل خود می‌خواسته به عنوان نکته‌ای جدید در رشته خودش وارد کند.

بسیاری از افراد با نوشتن پایانامه اولین مرحله از مراحل تولید کتاب، یعنی تولید محتوا، را انجام داده‌اند. پس بسیار خوب است که با یک ویراست حرفه‌ای در زمینه استنادها و مراجع تحقیق خود و اضافه و حذف کردن بخش‌هایی، این محتوای ارزشمند را به یک کتاب تبدیل کنند و بتوانند با این کار رزومه خود را تقویت کرده و جای پای خود را در رشته و زمینه کاری خود محکم کنند.

باید توجه داشت که حجم پایان‌نامه‌ها عمدتاً مناسب تبدیل شدن به یک کتاب است و همچنین به دلیل اینکه زیر نظر دانشگاه‌ها و موسسات علمی تولید شده‌اند مراحل اخذ مجوز را به سهولت و راحتی پشت سر می‌گذارند.

ما در مدیران اندیشه

ما در مدیران اندیشه با نویسندگان محترمی که پایان‌نامه آماده دارند قرارداد می‌نویسیم و طی آن قرارداد متعهد می‌شویم که اولاً یک ویراستاری حرفه‌ای زبانی، صوری و استنادی (و در بعضی تخصص‌ها محتوایی) انجام دهیم و بعد با انجام یک طراحی مناسب و یک طرح جلد خوب در کمترین زمان ممکن کتاب را آماده ارائه به مراجع قانونی برای مجوز نماییم.

همان طور که قبلاً گفته شد در مرحله مجوز‌گیری عمدتاً مشکل خاصی نخواهیم داشت و به همین راحتی و با یک زمان مناسب شما فارغ‌ التحصیل عزیز می‌توانید کتاب خود را به چاپ انبوه برسانید.

این‌ همه تاکید مدیران اندیشه بر زمان و کیفیت چاپ به این دلیل است که می‌دانیم برای شما نویسنده محترم مهم است که بتوانید از پایان‌نامه خود در مراحل بعدی رزومه سازی و پیشرفت علمی و کاری خودتان استفاده کنید و همچنین برای ارائه کتاب خود نیاز به یک فرم عالی و طراحی بی‌نظیر دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 30 = 31