بازاریابی و تبلیغات

بازاریابی و تبلیغات کتاب

بازاریابی و تبلیغات

بعد از تکمیل شدن فرآیند چاپ یک کتاب باید بتوان آن کتاب را در بازار نشر به فروش رساند. زیرا تا مخاطبی نباشد که اصلاً تولید بی معناست. اما با توجه به رقابتی که امروزه برای فروش محصولات فرهنگی وجود دارد، نویسنده خود به تنهایی نمی‌تواند اقدام به تبلیغ، بازاریابی و فروش محصولات خودش بکند و در بسیاری از موارد در قرارداد ناشر با مولف این کار جز وظایف ناشر تعریف می‌شود. این مسئله به دلیل سابقه و تجربه‌ی بیشتر ناشران در بازاریابی محصولات فرهنگی و کتاب است.

از طرفی گاهی نویسندگان و متخصصان حوزه‌های مختلف نیاز دارند که برای خود سایت یا صفحات تخصصی در شبکه‌های مجازی داشته باشند و از طریق مدیا‌هایی به غیر از کتاب محتوای خود را بازنشر کنند. دلیل این مسئله هم رقابت در این حوزه و پرکاربرد شدن سرچ‌های اینترنتی است.

ما در مدیران اندیشه

ما در انتشارات مدیران اندیشه می‌توانیم با توجه به قراردادی که با نویسنده یا مترجم داریم به بازاریابی و فروش کتاب بپردازیم.

همچنین از نقاط قوت و تمایز انتشارات مدیران اندیشه با سایر همکاران در زمینه نشر این است که توانایی طراحی و پشیتیبانی شبکه‌های اجتماعی و سایت را دارا می‌باشد.

هر کدام از شما عزیزان که نیاز به جلسه مشاوره در این زمینه دارید و یا می‌خواهید در وب و شبکه‌های اجتماعی حضور قوی داشته باشید، می‌توانید با مدیران اندیشه تماس بگیرید. ما بدون تعطیلی با آموزش و پشیتیبانی سایت و شبکه‌های مجازی در خدمت شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× 8 = 48